Semináře

Seminář: Jak vydělávat peníze

Praktický seminář – Jak vydělávat peníze

Seminář povede autor knihy “Jak vydělávat peníze”, který se svým týmem vydělal lidem stovky milionů Kč.

Seminář je určen pro každého, komu se doteď nedařilo tak, jak by chtěl a rád by to změnil.

  • Na semináři se dozvíte čtyři základní překážky, které vám brání vydělávat peníze a také jak je odstranit (bez jejich zvládnutí nemáte žádnou šanci).
  • Dozvíte se kde a jak začít vydělávat peníze.
  • Ukážeme si postup, jak si vybrat v čem podnikat a jak začít s vlastním podnikáním, včetně toho co dělat, když si vůbec nebudete vědět rady.
  • Dozvíte se jak překonávat překážky a seznam “vybavení” pro podnikání, abyste mohli vše zvládnout. Ukážeme si příklady z praxe, abyste si mohli vybrat které podnikání vám nejvíce vyhovuje a ještě jste zvýšili svou šanci na úspěch.
  • Na příkladech z praxe si ukážeme, jak si podnikání udržet a neustále ho rozvíjet.

Produkt semináře:

  • Člověk, který ví jak překonat překážky, které mu brání v úspěchu.
  • Člověk, který má informace, které mu pomohou zvládádat problémy v životě a podnikání.
  • Člověk, který ví co chce dělat a kde začít.
  • Člověk, který si ví rady a má nástroje, které může použít, aby dosáhl svého cíle.
  • Člověk, který je nastartovaný na cestu k úspěchu

Prosíme – počet míst je omezený, pokud se chcete zúčastnit praktického semináře v Praze, registrujte se co nejdříve! Děkujeme

(Seminář povede osobně autor knihy “Jak vydělávat peníze”)

Místo konání: Na Dlouhé Mezi 996/16, Praha 4 (V případě změny prostor na jiné místo v Praze vás budeme včas informovat.)
Termín konání: 9.12.2023 – 9:00-17:00 hodin. Přestávka na oběd: 12-13 hodin.

2750 

Co o semináři říkají jeho absolventi?

Uvědomila jsem si proč se jeden člověk, co nemá výsledky, tak jak se chová. Pochopila jsem víc, jak fungují banky. Otevřel se mi víc obzor, jak vydělávat a pracovat na více oblastech. Při překonávání bariér se začne dařit víc a když se nedaří, přečíst něco o financích, aby to tam cvaklo. Došlo mi jak je důležité něco udělat s touto situací.
E.R.

Líbilo se mi jak to bylo strukturované krok po kroku srozumitelně vysvětlené. Vše mi teď dává větší smysl a pochopila jsem, jak to ve světě funguje, jak je svět bank zvrácený a jak parazituje na druhých lidech. A jak jsou lidé vedeni špatně. Vím jak začít a za kým s tím jít.
K.N.

Bylo to super. Vím, jaká jsou mé další kroky. Pochopila jsem, že moje cesta k finanční svobodě jde správným směrem. Tento seminář mne dobil baterie. Získala jsem info, které jsem neměla. Děkuji 🙂
JL

Mně se nejvíc líbilo, že jsme se navzájem inspirovali v tom, co se dá všechno dělat. Zjistila jsem, že mám spoustu nápadů, a že na tom vlastně finančně vůbec nejsem špatně a můžu toho hrozně moc dělat.
Moc děkuju, Péťo, jsem víc nabitá začít něco dělat. Jediné, co si musím vytvořit, je čas.
ML

Seminář byl skvělý. Petr je velmi lidský a vysvětluje věci, jakoby to bylo to nejjednodušší na světě. Dodal mi odvahu rozjet něco, co mám v hlavě i na papíře. Moc děkuju, tuhle energii jsem potřebovala. Kompletní data, která jsem schopná okamžitě použít.
VH

Můj dojem z tohoto semináře je neuvěřitelný dověděl jsem se co jsou peníze, jak pracovat s penězi, jak si je vydělat. Za mě úplná topovka. Děkuji.
MZ

Seminář mi hodně pomohl získat potřebný nadhled nad tématem „Peníze“. Hodně se mi ulevilo.
J.V.

Seminář se mi líbil, dostala jsem nová data o tom, jak peníze fungují. Jsem více namotivovaná peníze vydělat.
J.S.

Přínosem pro mě bylo označení toho, co člověk zažívá nebo dělá s financema, když mám útlak. A dále to, jak zjistit čemu bych se měl věnovat.
PB

Seminář byl super. Líbily se mi příklady z praxe a Peťovy zkušenosti. Utvrdila jsem se v tom, že můj pohled ohledně peněz a práce je správný. Moc mi pomohly informace o tom, jak vznikají peníze a jakou hru hrají banky. Mám teď větší přehled až nadhled. Děkuji.
MS

Perfektně připravené. Mnoho užitečných informací. Návody jak na to. Děkuji.
FV

Krásná přednáška. Petr si vedlo na 1*!
Chtěla bych osobní schůzku s Petrem a probrat osobně možnosti investování!
PK

Bylo to super, p.Králík je skvělý a jeho výklad příjemný. Díky.
EZ

Moc děkuji, bylo to super! Spousta nových informací, které se dají ihned využít k tomu, abychom se měli lépe. Krásné propojení všeho se vším.
AL

Super informace, pro mě potvrzení, že dělám věci správným směrem. Je fajn slyšet o těchto věcech mluvit člověka úspěšného v businessu.
T.V.

Hned na začátku jsem si uvědomila několik věcí, jako např. že se úplně nemusím honit za tím, abychom si teď hned mohli koupit nemovitost na vlastní bydlení, ale není špatné být zatím v nájmu a investovat spíše do aktiv – byt, co bude vydělávat apod. Nebo jsem furt myslela, že cesta k úspěchu a vydělávání peněz vede skrz investiční / spořící účty v bance, nicméně po dnešku vidím, že opravdu ne.
Také jsem si uvědomila fakt, že půjčky na zbytečnosti jsou opravdu špatné a naopak půjčky na věci, co mi budou s jistotou vydělávat, jsou v pořádku.
SB

Úžasné! Inspirace k nezaplacení!
JK

Krásný seminář, plný zásadních informací – schází je jen zakomponovat do svého života. Děkuju mockrát Petře!
LH

Perfektní přednáška plná praktických ukázek. I když jsem se už dříve o toto téma zajímala, odnáším si spoustu nových informací. Líbila se mi i přednes. Celkově hodnotím jako 100%.
VU

Peťo, naprosto fantastické krásně to navazovalo. Ochota pomáhat je fascinující. Pozdravuj Doma. Bylo to super.
LM

Krásný seminář. Sedím na penězích a přitom nic pro mě nedělají. Bomba. Moc děkuji. Vím co dělat dál.
MC