O Kralik Academy

Proč předáváme své know-how?

Vzděláváme veřejnost v tom jak vydělat peníze a postavit se na vlastní nohy. A také v oboru investování do bytů na pronájem. Vycházíme z vlastní dlouholeté praxe v podníkání. Spravujeme pro investory stovky nájemních bytů na klíč, od získání financování po nalezení spolehlivých nájemníků. Spolupracujeme s investory z celé České republiky.

Naším cílem jsou spokojení a finančně zajištění lidé, kterým se daří v podnikání a budují své bohatství pro generace dopředu.

Petr Králík

Podnikatel, investor, správce nemovitostí, spoluautor kurzů, zakladatel KRALIK ACADEMY.

Mým hlavním zájmem je pomoci lidem k vyšším příjmům a finanční nezávislosti. U investorů je to optimalizace bytového portfolia – tedy, jak pro investora co nejlépe nastavit investici do bytů na pronájem, aby mu pravidelně vynášela co nejvíce. A pak jsou tu lidé, kteří jsou na samém začátku a chtějí se naučit stát se investory.

V posledních letech jsem se ale více zaměřil na samotné vzdělávání lidí v oblasti investic a financí. A právě tak vznikl projekt KRALIK ACADEMY. Jsem spoluautorem kurzu “Profesionálním investorem do bytů na pronájem” a autorem kurzu “Jak na finance”. Své zkušenosti a znalosti z oblasti financí rovněž pravidelně předávám lidem formou živých seminářů.

Ing.Petra Králíková

Správkyně nemovitostí, spoluautorka kurzů, zakladatelka KRALIK ACADEMY.

Soustředím se na vývoj co nejefektivnějších systémů a postupů při správě bytů. Tím umožňuji investorům dosahovat maximálních zisků. Společně se svým týmem spravuji několik set bytů investorů a starám se o tisíce nájemníků.

Naše zkušenosti

V businessu se pohybujeme již mnoho let a naše zkušenosti z praxe najdete ve studijních materiálech KRALIK ACADEMY

Mluví za nás čísla

roků zkušeností ze světa investic a nemovitostí

bytů investorů ve stálé správě

milionů je hodnota spravovaného portfolia

Naše mise

Cílem naší práce je předat znalosti ze světa businessu co nejvíce lidem, aby je mohli použít ve svém životě a aby se jim také dobře dařilo.

Přístup ke vzdělávání

Všechny vzdělávací materiály byly připraveny poctivě na základě našich zkušeností v dobré víře, že je bude moci použít každý.